![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN2649.jpg)
16 січня. Air France, Air Baltic та МАУ.
В другій половині дня погода таки змилостивилася, і хмари частково розступилися, давши змогу зробити декілька фото.
Першим мені трапився Airbus A320-214 з реєстрацією F-HEPD, що належить Air France. Його вдалося спіймати вже коли він майже минув мене, оскільки на той час більшість неба все ще була закрита.
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN2456.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN2470.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN2484.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/Capture1-2.jpg)
Наступним був Airbus A220-300 (раніше відомий як Bombardier CS300) з реєстрацією YL-ABC, котрий належить Air Baltic. Не відмовив собі у задоволенні відзняти його як на маршруті з Риги до Борисполя, так і на зворотньому шляху. До речі, літачок новенький – випущений у липні минулого року.
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN2519.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN2533.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN2542.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/Capture2-1.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN2705.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN2741.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN2775.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN2789.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN2810.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/Capture3.jpg)
І ще один літак – Boeing 737-8EH з реєстрацією UR-PSY, котрий належить Міжнародним Авіалініям України. Відзнятий на шляху з Вільнюса до Борисполя.
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN2649.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN2673.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN2682.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/Capture4.jpg)