![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/Selection_3576.jpg)
6 січня. Airbus A220-300 в кольорах прапора Литви.
Сьогодні теж хмари сховали небо майже на увесь день. Але, у невеличкій прогалині таки вдалося упіймати Airbus A220-300 (він же Bombardier CS300) з реєстрацією YL-CSK компанії Air Baltic, котрий прямував з Борисполя до Вільнюса. Літак вирізняється серед своїх колег яскравою лівреєю в кольорах прапора Литви, і є досить частим гостем на цьому маршруті. Шкода, що інші літаки з прапорами інших країн Прибалтики трапляються рідше, і мені все ще не вдалося їх упіймати.
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/Selection_3576.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/Selection_3577.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/Selection_3578.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/Selection_3579.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/Selection_3580.jpg)