![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN1765.jpg)
7 січня. Насичений повітряний трафік.
Погода сьогодні сприяла знімкам, і хоча мені було не до того, щоб робити фото, дещо я таки встиг вихопити.
Отже, день почався зі старого знайомого ATR 72-202(F) з реєстрацією SP-SPC, котрий належить Sprint Air. Цей поштовий малюк за звичкою віз вантажі з Варшави до Києва, і я не міг собі відмовити у задоволенні зробити кілька знімків.
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN1331.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN1344.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN1353.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN1380.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN1396.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/Selection_3581.jpg)
Далі стало цікавіше. Ще вчора я скаржився на те, що ніяк не вдається впіймати інші літаки Air Baltic з особливими лівреями. І от, вже сьогодні вперше в моєму об’єктиві – Airbus A220-300 (він же Bombardier CS300) з реєстрацією YL-CSL в лівреї, присвячений сторіччю незалежності Латвії. Я впіймав його на шляху з Риги до Борисполя…
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN1426.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN1447.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN1464.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/Selection_3582.jpg)
і на зворотньому шляху.
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN1697.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN1714.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN1725.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN1740.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN1750.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN1765.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/Selection_3586.jpg)
Іншою несподіванкою став Boeing 737-8AS(BCF) з реєстрацією F-HIQE, що належить ASL Airlines. Він прямував з Парижу до Борисполя. Раніше всі літаки цієї компанії, котрі траплялися мені, були в однотонній білій лівреї. А це ось – вперше, коли вдається упіймати літак у фірмових кольорах.
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN1483.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN1496.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN1503.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/Selection_3583.jpg)
Наступним гостем став Boeing 737 MAX 8-200 з реєстрацією SP-RZG, котрий належить компанії Buzz, “дочці” Ryanair. Він прямував з Борисполя до Кракова, і хоча я раніше вже знімав ці літаки, не міг собі відмовити у задоволення сфотографувати цю запальну бджілку ще раз.
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN1531.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN1546.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN1555.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN1562.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN1576.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN1591.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN1613.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN1628.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN1639.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/Selection_3584.jpg)
Він розминувся в повітрі з іншим літаком.
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN1617.jpg)
А саме – з Airbus A321-231, що має реєстрацію HA-LXN і належить Wizz Air. Цей птах прямував з Гданська до Харкова.
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN1656.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN1663.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN1687.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/Selection_3585.jpg)