![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/02/DSCN7111.jpg)
15 лютого. Boeing RC-135V Rivet Joint повітряних сил США.
Чесно кажучи, не очікував, що сьогодні буде щось цікаве, тому потихеньку знімав всяку дрібноту. Але раптом, в другій половині дня сталось те, чого я не очікував. В Україну прибув Boeing RC-135V Rivet Joint з реєстрацією 64-14844, котрий належить Повітряним Силам США. Зазвичай цей літак-розвідник патрулює ділянки кордону з Білоруссю та московщиною, а також оглядає окуповані території Донецької та Луганської областей та анексований Крим. Сьогодні, натомість, він сконцентрував свою увагу переважно на кордоні з Білорусією, зробивши кілька прольотів над Волинню, Рівненщиною та Житомирщиною, іще додатково зазирнувши на Вінничину. До речі, на момент написання статті патрулювання все ще продовжується. Літак наразі є найбільш відстежуваним на Flightradar24. За його рухом стежать понад 11 тисяч користувачів.
Я вже говорив, що давно хотів відзняти гарні кадри з цим птахом, і сьогодні нарешті трапилась така нагода. Фото – в галереї нижче.
І вже коли геть стемніло, здавалося був шанс зробити фото літака на фоні Місяця. Втім, не склалося. Розминулися на лічені секунди дуги.
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/02/DSCN7237.jpg)
Традиційно, хочу висловити подяку народові та урядові Сполучених Штатів Америки за допомогу, яку вони надають Україні в боротьбі проти російської агресії.