![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/02/DSCN3796.jpg)
4 лютого. Угорський ваговоз, Ан-140 та Ryanair
Сьогодні вперше за багацько часу трапився день, коли Сонце більшість часу не ховалося за хмарами. Саме вдала нагода пофотографувати.
Першим мені трапився Airbus A330-243F з реєстрацією HA-LHU, котрий прямував з Будапешту до Чженчжоу. Перший раз я з ним зустрівся майже рік тому, і тоді Flightradar24 про цей літак написав, що він належить компанії Wizz Air з припискою в дужечках (уряд Угорщини). Приписка ця мені здалася цікавою, оскільки літак – вантажний, а уряди зазвичай перевозять своїх членів у пасажирських літаках. А ще забарвлення тод було дуже подібне на кольори Qatar Airways. Почав трошки розбирати тему. Виявилося, з початком пандемії уряд Угорщини зрозумів, що їм бракує транспортних літаків (тут згоден, пам’ятаю каравани пасажирських лайнерів Wizz Air, які літали по маски до Китаю) і було прийняте рішення нарощувати транспортні потужності на випадок таких ось непередбачуваних ситуацій. Тож саме у Qatar Airways і було придбано цей літак, і у жовтні 2020 він прибув до Будапешту. Тоді його не стали повністю перефарбовувати, тільки позбулися всіх елементів лівреї, які нагадували про попереднього власника. Хоча літає він за цікавою схемою. В першу чергу він виконує завдання уряду Угорщини, а решта доступного часу продається спеціалізованою брокерською фірмою. Інформацію про все це взяв в першу чергу тут (Google Translate пристойно справився з перекладом на англійську).
З тих пір все трохи змінилося, літак нарешті “перевдягнули” в особливу ліврею, і числиться він за компанією Hungary Air Cargo, хоча обслуговується фактично досі Wizz Air.
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/02/DSCN3784.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/02/DSCN3796.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/02/DSCN3800.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/02/DSCN3805.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/02/DSCN3812.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/02/DSCN3828.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/02/DSCN3833.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/02/DSCN3840.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/02/DSCN3851.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/02/Selection_3784.jpg)
Другим був красень Ан-140 з реєстрацією UR-14005, котрий належить компанії Мотор Січ. Його я упіймав, поки він прямував з Києва до Львова.
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/02/DSCN3961.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/02/DSCN3984.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/02/DSCN3989.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/02/Selection_3785.jpg)
І завершив фотодень Boeing 737-8AS з реєстрацією 9H-QAQ, котрий належить Ryanair. Він прямував з Борисполя до Тревізо.
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/02/DSCN4158.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/02/DSCN4179.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/02/DSCN4185.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/02/Selection_3786.jpg)