Як я і писав раніше, сьогодні вранці була чудова нагода помилуватися Місяцем, над яким, наче крапочки над Ї, красувалися Юпітер і Марс.
Тріо низенько над обрієм. Знімав у проміжки між дерев.
Кілька окремих фото. Одразу маю зауважити, що планети не дуже виразні, бо знаходяться на віддалених від Землі ділянках їхніх орбіт.
Юпітер. Досить яскравий завдяки його розмірам. Коли його знімаєш, є два вибори – або поставити меншу витримку і зняти смуги…… або поставити більшу витримку, і зняти супутники. Зліва направо – Каллісто, Іо (непомітна, бо проходить перед Юпітером), Європа та Ганімед.Червоняста кулька – Марс.Думаю, підписувати не потрібно.І останнє передсвітанкове фото.