![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN06611.jpg)
Моя невелика помста за Ан-26.
Колись, у минулому житті, я дуже любив спостерігати за красенями Антонова. Мрія, Руслани, Антей, і їх менші родичі мають свій особливий шарм, і їх польоти заворожують. Багато разів я бачив це красиве видовище на власні очі, і дуже люблю ці літаки.
Один з красенів, які мені траплялося там бачити – Ан-26, турбогвинтовий військово-транспортний літак. Сьогодні виповнюється 54 роки з дня його першого польоту, тому коли мені трапилася нагода відправити кацапам черговий “подарунок” – я без особливих роздумів присвятив його Ан-26-100 з реєстрацією UR-13395 котрий належав Авіалініям Антонова.
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2023/05/Selection_44548.jpg)
Цей літак слугував “швидкою допомогою” для велетнів флоту Авіаліній Антонова, у випадку, якщо потрібно було підвезти запчастини для обслуговування чи ремонту або замінити екіпаж. Рідше використовувався для доставки якихось комерційних вантажів. Саме цей літак вперше здійнявся в небо 16 січня 1975, тобто на момент атаки він пропрацював понад 47 років, і хоча це може здатися поважним віком, за умови належного обслуговування йому ще літати б і літати. На жаль, через напад русні він був знищений. Шкода. Боляче…
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2022/01/DSCN06541.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2023/05/Selection_44549.jpg)
Оновлено 21 травня 2024:
Скористався нагодою відправити ще одне “привітання” кацапам за знищений літак. Цього разу – снаряд 155 мм з відеозаписом відправки.
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2023/05/Selection_4659597.jpg)
![](https://antsergiy.tech/wp-content/uploads/2023/05/Selection_4659596.jpg)